Loading Events

З учителя в коучі з новими результатами.

Зараз саме час мислити нестандартно. Усе більше і більше компаній переходять на дистанційний режим роботи, нам потрібно бути частиною цих змін. Зробіть цей неймовірний крок і покращте результати своєї роботи. Поліпшіть свою кар’єру або оберіть свій новий кар’єрний шлях. Працюйте дистанційно незважаючи на карантин.

Курс акредитований ICF (Міжнародна Федерація Коучинга)

30 годинами CCE (Continuing Coaching Education), а також 6 годинами Resource Development. Цей курс гармонійно поєднує теорію та практику разом із активним відпрацюванням коучинга, таким чином Ви одразу ж переходите до дій та застосовуєте принцип «навчання через дію».

Ми також – зареєстровані CPD постачальники послуг у сфері безперервного підвищення кваліфікації у Великобританії.

Ми знайомимо Вас із коучингом

Перші сесії спрямовані на загальне знайомство учасників курсу із коучингом та фокусуються на принципах та основних компетенціях Міжнародної Федерації Коучинга. Ви також дізнаєтеся про теорію та принципи, які лежать в основі brain-based coaching (коучинг, який опирається на знання про мозок), і зрозумієте, як саме дослідження в області нейронауки може допомогти Вам у розумінні та проведенні ефективних коучингових бесід.

Ціль такого знайомства – закласти основу, яка допоможе учасникам насправді використовувати коучинг у роботі з клієнтами з фокусом на розвиток.

Учасники розвивають ключові навички коуча, такі як активне слухання, постановка «сильних» питань, проведення ефективних коучингових бесід та використання різних коучингових моделей. Учасники одразу ж практикуються в коучингу з метою прокладання шляху до нейронауки та мовного коучингу.

Ми знайомимо Вас із нейронаукою та емоційним інтелектом.

Друга частина курсу покроково знайомить учасників із принципами нейронауки: як мозок працює, навчається та реагує. Після цього дізнаємося, як ми можемо застосовувати отримані знання у вивченні мови. Обговорюємо важливість розуміння емоційного інтелекту, соціального болю та потенційно найбільш ефективного стану для навчання (perfect learning state), а також повага до кожного, хто вивчає мову, як до особистості.

Ми знайомимо Вас із навичками Neurolanguage Coaching®

Третя частина курсу спрямована на розуміння теорії та принципів, які лежать в основі мовного коучинга, а також на інтеграцію принципів традиційного коучинга та brain-based coaching (коучинг, що спирається на мозок) разом із нейронаукою навчання. Як результат, бачимо, як все разом працює у процесі вивчення мови. Насправді ж, у якості коучів, ми ідемо далі, ніж мовний коучинг, – пратикуємо моделі мовного коучинга разом із коучмоделями, а також працюємо з  language engagement (зобов’язання, які стосуються вивчення мови).

Як результат, ми

🧠 трансформуємося із учителів у мовних коучів із глибоким розумінням нейронауки та емоційного інтелекту
🧠 закладаємо основу для коучингу та коучингових бесід
🧠 поглиблюємо ефективність коучингових запитань та бесід
🧠 покращує мо навички комунікації та активного слухання

🧠 отримуємо розуміння про коучингові моделі та розвиваємо їх використання на практиці
🧠 дізнаємося про те, як мозок навчається, реагує та функціонує
🧠 поглиблюємо розуміння процесу навчання та вивчення мови
🧠 усвідомлюємо необхідність потенційного оптимального стану для навчання (perfect learning state), який базується на принципах нейронауки
🧠 поєднуємо Neurolanguage coaching із компетенціями коуча ICF
🧠 розуміємо, як залучати клієнтів до сфокусованого навчання та забезпечити ефективне досягнення їхніх цілей
🧠використовуємо моделі Neurolanguage coaching ® у процесі навчання
🧠 слідуємо структурі та концепції підходу Neurolanguage Coaching®, адаптовуючись до кожного інивідуального клієнта чи групи


Ми створили для Вас інтерактивну програму у режимі реального часу, яка складається із 36 годин онлайн сесій для тих, хто не може приєднатися до триденного інтенсивного курсу онлайн.

Для проведення онлайн курсів ми використовуємо програмне забезпечення для віртуальних класних кімнат, заняття в яких відбувається у прямому ефірі, що дозволяє усім учасникам бачити один одного, увімкнувши камеру, спілкуватися один з одним та ділитися різними матеріалами (презентаціями, онлайн дошкою, відео, сторінками з інтернету і т.п). Таким чином онлайн курс є так само інтерактивний, як і офлайн.

Завантажте детальний розклад – РАНКОВА ГРУПА >>
Завантажте детальний розклад  – ВЕЧІРНЯ ГРУПА>>

Курс проводить Professional Neurolanguage Coach®️ та ліцензований тренер Ніна Сворак

діє знижка!
Будь ласка, зв’яжіться з нами для уточнення цін та варіантів оплати частинами, а також для отримання детальної інформації стосовно курсу.

Онлайн курс українською мовою для вчителів з 11 вересня до 06 жовтня:
РАНКОВА ГРУПА (10:00-13:00 Київ)
ВЕЧІРНЯ ГРУПА (19:00-22:00 Київ)

Details

Date:
September 11
Time:
19:00 - 22:00
Event Categories:
,
Event Tags:
, , ,

Organiser

Efficient Language Coaching
Email:
info@efficientlanguagecoaching.com
View Organiser Website

Want to enrol on a course? Head over to our contact form and get in touch today :-)

https://languagecoachingcertification.com/course-information-pack-request/